SportAdmin använder Cookies för att förbättra din användarupplevelse. Genom att klicka på Jag Godkänner tillåter du detta.
Här
kan du läsa mer om cookies och hur SportAdmin använder dem.
Jag Godkänner
Flickor 10/11
Malmhaug IBF
Senior
Herr A
Dam A
Dam Div 3
Akademi
Old Girls
Oldboys
Flicklag
Flickor 07/08
Flickor 09
Flickor 10/11
Flickor 12/13
Flickor 14
Pojklag
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08/09
Pojkar 10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar 15
Pojkar 16 Bunkeflo
Matcher 2022/2023
Sjukgymnast
Malmhaug TV
Malmhaug Cuper/Camp
Malmhaug Kids Cup
Malmhaug Påsk Cup
Summer Camp 2023
ParaInnebandy
Logga in
Logga in som
Ledare/Administratör
Logga in som
Medlem/Målsman
Malmhaug IBF
Senior
Herr A
Dam A
Dam Div 3
Akademi
Old Girls
Oldboys
Flicklag
Flickor 07/08
Flickor 09
Flickor 10/11
Flickor 12/13
Flickor 14
Pojklag
Pojkar 06
Pojkar 07
Pojkar 08/09
Pojkar 10
Pojkar 11
Pojkar 12
Pojkar 13
Pojkar 14
Pojkar 15
Pojkar 16 Bunkeflo
Matcher 2022/2023
Sjukgymnast
Malmhaug TV
Malmhaug Cuper/Camp
Malmhaug Kids Cup
Malmhaug Påsk Cup
Summer Camp 2023
ParaInnebandy
Malmhaug IBF
-EN KLUBB FÖR ALLA-
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Hem
Nyheter
Kalender
Matcher
Truppen
Bildgalleri
Dokument
Kontakt
Matcher
Visa alla matcher
2023/24: Pantamera Flickor C
2023/24: Pantamera Flickor D Södra
2022/23: Pantamera Flickor D
2022/23: Pantamera Flickor E Svår Vår
2022/23: Pantamera Flickor E Södra Höst
2022/23: Skånemästerskapen Flickor E Grupp A
2021/22: Blå Nivå Flickor B Poolspel
2021/22: Blå Nivå Flickor B Poolspel
2021/22: Pantamera Flickor E
SEPTEMBER 2023
14
19:00
tor
19:00
Toftanäs Sporthall
Malmö FBC -
Malmhaug IBF
-
OKTOBER 2023
03
19:00
tis
19:00
Toftanäs Sporthall
Malmö FBC F09-10 -
Malmhaug IBF F08/09
0 - 2
07
15:00
lör
15:00
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F10/11
- Lomma FBC F10/12
2 - 2
08
12:15
sön
12:15
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F08/09
- IBK Lund F10/11 Grön
1 - 5
14
10:30
lör
10:30
Lerbäckshallen A
IBK Lund F10-11 Svart -
Malmhaug IBF F10/11
1 - 3
15
15:30
sön
15:30
Bråhögshallen
IK Stanstad F08-09 -
Malmhaug IBF F08/09
0 - 3
21
13:00
lör
13:00
Dalslunds Idrottshall
Åkarps IBK F10/11 -
Malmhaug IBF F10/11
1 - 7
25
19:00
ons
19:00
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F10/11
- Malmö FBC F10/11-1
6 - 0
29
15:15
sön
15:15
Gantoftahallen
Gantofta IBK F09 -
Malmhaug IBF F08/09
1 - 2
NOVEMBER 2023
08
19:00
ons
19:00
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F08/09
- IBK Landskrona F09/10
8 - 2
19
12:00
sön
12:00
Arena Åstorp
Åstorp/Kvidinge IBS F08/09 -
Malmhaug IBF F08/09
0 - 2
25
11:00
lör
11:00
Söndrebaljshallen
Hjärnarps IBK F08-10 -
Malmhaug IBF F08/09
0 - 2
26
10:00
sön
10:00
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F10/11
- IK Stanstad F10/11
0 - 1
DECEMBER 2023
02
12:30
lör
12:30
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F08/09
- Vanlöse Floorball F08.10
4 - 2
02
14:30
lör
14:30
Killebäckshallen
IBK Lund F10/11 Dalby -
Malmhaug IBF F10/11
1 - 8
06
19:00
ons
19:00
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F08/09
- Gårdarike IBK F08/09
4 - 1
16
11:00
lör
11:00
Tolvåkershallen A
Hofterups IBF F10/11 -
Malmhaug IBF F10/11
0 - 3
17
09:30
sön
09:30
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F08/09
- Malmö FBC F09-10
5 - 1
JANUARI 2024
13
13:30
lör
13:30
Slättängshallen
Lomma FBC F10/12 -
Malmhaug IBF F10/11
1 - 2
24
19:00
ons
19:00
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F08/09
- IK Stanstad F08-09
3 - 2
27
13:30
lör
13:30
Sundsbrohallen
Malmhaug IBF F08/09
- Åstorp/Kvidinge IBS F08/09
3 - 2
27
16:40
lör
16:40
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F10/11
- Åkarps IBK F10/11
4 - 2
31
19:00
ons
19:00
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F10/11
- IBK Lund F10-11 Svart
2 - 3
FEBRUARI 2024
03
12:30
lör
12:30
Toftanäs Sporthall
Malmö FBC F10/11-1 -
Malmhaug IBF F10/11
0 - 10
03
16:40
lör
16:40
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F08/09
- Gantofta IBK F09
1 - 2
11
14:00
sön
14:00
Borstahusens Idrottshall
IBK Landskrona F09/10 -
Malmhaug IBF F08/09
1 - 5
15
18:45
tor
18:45
Vipeholmshallen
IBK Lund -
Malmhaug IBF
-
26
19:00
mån
19:00
Bråhögshallen
IK Stanstad F10/11 -
Malmhaug IBF F10/11
0 - 8
MARS 2024
02
12:30
lör
12:30
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F10/11
- IBK Lund F10/11 Dalby
4 - 1
03
12:30
sön
12:30
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F08/09
- Hjärnarps IBK F08-10
15 - 1
10
12:30
sön
12:30
Vanlsehallen 1
Vanlöse Floorball F08.10 -
Malmhaug IBF F08/09
0 - 1
13
19:00
ons
19:00
Herrestorpshallen
Gårdarike IBK F08/09 -
Malmhaug IBF F08/09
1 - 2
16
12:00
lör
12:00
Kulladals Sporthall
Malmhaug IBF F10/11
- Hofterups IBF F10/11
4 - 1